instagram takipçi hilesi

instagram beğeni

ücretsiz hergün instagram takipçi hilesi, instagram beğeni hilesi, türk takipçi kasma hizmeti.
ilk girişte herkese +500 kredi ücretsiz (250 takipçi ve 250 beğeni).

ÜCRETSİZ SİSTEME giriş yap FREE Login TO SYSTEM

 

2. Sitemize Girin

3. Sitemize Girin

4. Sitemize Girin

5. Sitemize Girin

Sisteme giriş yaparak koşul ve şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

GÜNLÜK +2000 TAKİPÇİ (DAILY +2000 FOLLOWER)

| Her 10 Dakika'da ücretsiz 100 takipçi hilesi. (100 free follower every 10 minutes)
| Her 10 Dakika'da ücretsiz 150 beğeni hilesi (150 free likes every 10 minutes)
| Her Saatte ücretsiz 5 yorum hilesi. (5 free comment every 1 hours)
| Sınırsız instagram unfollow hilesi. (Unlimited instagram unfollow cheats)


instagram takipçi hilesi

Instagram 2010 yılında kurulmuş ve şuanda milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan bir sosyal medya uygulamasıdır. İnsanlar birbirlerini takip ederek profillerinde ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video paylaşmaktadır. Paylaşılan bu gönderileri gören diğer kullanıcılar ise, gönderilere beğeni ve yorum yapabilmektedir. Daha çok gençler tarafından aktif olarak kullanılmakta ve bütün dünyada yaygın olmaktadır. Birçok kişi Instagram sayesinde popüler olmuş ve milyonlarca kişi tarafından tanınmıştır. Bu şekilde ilerleyen ve iş kuran birçok ticaret amaçlı sayfalarda bulunmaktadır. Instagram hem ticari hem de kişisel olarak kullanılmakta ve kullanıcılarına oldukça faydalı olmaktadır. Birçok kişi az takipçim var diye yakınırken birçok kişide bu durum nedeni ile hesaplarında Instagram takipçi hilesi kullanarak takipçilerini arttırmaktadırlar.

Hesaplar bu şekilde hile kullanılarak takipçilerini arttıran birçok kullanıcı vardır. Her ne kadar Instagram kurallarına aykırı bir durum olsa da, takipçi hilesini kullandığından dolayı hesabı kapatılan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Bu nedenle hesabım kapatılabilir gibi korkulara kapılmaya gerek yoktur. BU tarz hileleri kullanabileceğiniz birçok site, uygulama ve hizmeti satın alabileceğiniz kişiler mevcuttur. Siteler ve uygulamalardan da aynı şekilde Instagram takipçi satın alabilirsiniz. Fakat hesabınızın güvenliği için bilindik ve herkes tarafından kullanılan sistemleri tercih etmenizde fayda vardır. İnstagram takipçi hilesi kullanarak hesabınızın takipçilerini istediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Fakat takipçilerin organik olması oldukça önemlidir. Sadece sayısı fazla olsun kullanıcılar gerçek olmasa da olur gibi bir düşünceye sahipseniz ucuz bir şekilde takipçilerinizi botlarla arttırabilirsiniz. Fakat çevrenizdeki tanıdıklarınız ve takipçileriniz bu kullanıcıların sahte olduğunu ve para ile satın aldığınızı anlama olasılıkları oldukça fazladır. Bu nedenle gönderilen takipçilerin organik ve gerçek kişiler olmasının önemi oldukça büyüktür. Hesabınızın kalitesini arttırmaktadır. Bot kullanıcıların hesabınıza herhangi bir artısı olmamaktadır.

instagram takipçi hilesi ile hesabınızda oldukça fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Takipçilerinizin az olmasından ve gönderilerinizin az beğenilmesinden şikâyetçi iseniz bu hizmet tam size göredir. Dilerseniz ücretli bir şekilde bu hizmeti sağlayan kişilerden satın alabilirsiniz. Dilerseniz de ücretsiz uygulama ve siteler aracılığı ile takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

instagram beğeni hilesi

Instagram, 2010 yılının Ekim ayında kullanıcılara açılmış bir sosyal medya aracıdır. Çok hızlı bir şekilde dünyanın her tarafından her yaştaki kitleye ulaşmıştır. Milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcılarına, sosyal medya üzerinden ücretsiz bir şekilde fotoğraf ve video paylaşmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca kendine özgü birçok avantajı ve uygulama içinde özellikleri bulunmaktadır. Ünlüler dâhil neredeyse herkesin Instagram hesabı bulunmaktadır. Oldukça zevkli olması ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilmesi, herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Instagram’ın uygulaması üzerinden bütün özelliklerine erişim sağlanabilmektedir. Hikâye paylaşma, fotoğraf ve video paylaşma gibi özellikler internet sitesinden kullanılamamaktadır. Kullanıcılarının hepsi telefonları aracılığı ile kullanmaktadır. Instagram kullanıcılarının hepsi profillerinde paylaştıkları resimler ve videolar için fazla eğeni almak istemektedirler. Takipçisi az olan kişilerde bu nedenle Instagram beğeni hilesi kullanmaktadır. Yazımızda bu konu hakkında detaylardan bahsederek bilgilenmenizi sağlayacağız.

Instagram Beğeni Hilesi Nedir?

En çok kullanılan sosyal medya aracı olan Instagram’da, kullanıcıların profillerinde paylaştıkları gönderilere beğeni yapılabilmektedir. Beğeniler ne kadar fazla olursa, kullanıcıların o kadar hoşuna gitmektedir. Bu nedenle beğenileri az olan kişiler beğeni hilesi kullanarak bunları arttırma yollarına gitmektedir.

Instagram beğeni hilesini sağlayan birçok site, kişi ve uygulama bulunmaktadır. Sitelerden ve uygulamalardan bazıları bu beğenileri ücretsiz olarak sağlayabilirken, kişilerden sağladığınız beğeni hizmetleri ücretli olmaktadır. Fakat ücretleri oldukça azdır. Küçük maliyetler ile oldukça yüksek beğeniler alabilmeniz mümkündür. Kullanacağınız ücretsiz site ve uygulamalar size muhtemelen sınırlı beğeni hizmeti sunacaktır. Çok fazla beğeniye ihtiyacınız var ise bunu satışını yapan yerlerden temin etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Instagram Beğeni Hilelerinin Hesaplara Zararı Var mı?

Instagram beğeni hilesi oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Birçok kişi trendlere çıkmak için çok fazla beğeniler satın alırken bazıları ise profillerinde yüksek beğeni olsun diye satın almaktadır. İstediğiniz kadar beğeni hizmetini kullanın bunu Instagram hesabınıza herhangi bir zararı yoktur. Sosyal medya aracının politikalarına aykırı bir durum olsa da, beğeni hilesi kullandığınız anlaşılmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca aldığınız beğeniler ile Instagram’da trendlere çıkma şansınız azda olsa bulunmaktadır. Fakat bunun için sadece beğeni değil yorum ve paylaşma gibi etkileşimlerde gerekmektedir.

Gönderilerde Beğeni Hilesi Kullanıldığı Anlaşılır mı?

Instagram’da paylaştığınız gönderilere takipçilerinize oranla çok yüksek beğeniler gönderirseniz bunların sahte olduğunun anlaşılma imkânı bulunmaktadır. Bu nedenle gönderilerinize, takipçileriniz ile orantılı bir şekilde beğeni göndermeniz gerekmektedir. 300-500 arası bir takipçi kitleniz var ise 100-150 beğeni göndermeniz iyi olacaktır. Fazlası sahte olduğunu belli edebilir.

Hile İle Gönderilen Beğenilerde Düşme Olur mu?

Instagram beğeni hilesi kullanacak olan kişilerin aklında bazı sorular olmaktadır. Bu sorulardan bir tanesi de göndereceği beğenilerde düşme olup olmayacağıdır. Birçok kişi bu tarz beğeni hilesi uygulamalarını kullanarak veya şahıslardan satın alarak gönderilerine beğeni çekmektedir. Organik veya sahte kullanıcı fark etmeden gönderilen beğenilerde herhangi bir düşme yaşanmamaktadır. Ufak tefek düşüşler elbette mümkündür. Fakat dikkat çekecek kadar bir düşme durumu olmamaktadır. Bu nedenle kafasında soru olan kişiler hiç çekinmeden beğeni hilesini kullanabilirler.

Instagram beğeni hilesini siteler, kişiler ve uygulamalar aracılığı ile kullanabilirsiniz. Bu tarz beğeniler daha çok kişilerden satın alınmaktadır. Bu hizmeti sunan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Sizlere cüzi miktarlar karşılığında beğeniler göndermektedirler. Ayrıca ücretsiz bir şekilde telefon uygulamaları aracılığı ile gönderilerinize beğeni çekebilirsiniz. Ancak bu uygulamalar ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekmektedir. Bunu gerçekleştirdiğinizde sizin hesabınızda otomatik olarak farklı kişilerin gönderilerini beğenmektedir. Bu gönderiler arasında +18 ve çıplaklık içeren gönderilerde bulunabilmektedir. Ayrıca beğendiğiniz fotoğraf ve videoları takip ettiğiniz ve sizi takip eden kullanıcılarda görmektedir. Bu ayrıntıya dikkat ederek bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Instagram beğeni hilesi sağlayan sistemleri internet ortamında araştırma yaparak bulabilirsiniz. Uygulamalara ise telefonunuzun mağazasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sorunsuz ve çok miktarda alımlar için bu işi yapan kişiler ile iletişime geçmeniz çok daha iyi olacaktır. Birçok popüler kişide bu tarz hileleri kullanmaktadır. Fakat bu kişilerin takipçileri de fazla olduklarından beğeni hilesi kullandıkları belli olmamaktadır. Ayrıca bazı siteler ve uygulamalar bakiye özelliği ile çalışmaktadır. Kredi kartına para yükler gibi hesaplarınıza belirli miktarlarda para yükleyerek buradan sosyal medya hesaplarınıza beğeni çekebilirsiniz.